Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy működik a bambusz vízben...

Bán Máté kérdése:

Hogy működik a bambusz vízben tartás?

Figyelt kérdés
világitás kell-e neki,mennyire és meik része legyen a vízben, mien bambusszal lehet ezt,stb.. szóval mindent.

2012. jan. 12. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a szerencsebambusszal próbálkozom, az eredeti neve Dracaena. Kell neki fény, és víz alatt csak a gyökerét érdemes tartani, maximum a szárát, de szerintem azt nem jó tartósan. Nálam a külső szűrőben áll, az olyan itt, mint egy váza.
2012. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mennyi fény kell? anyumnak van 1 én az akvárumban akarom tartani van 1 bettám és beszeretném tenni 30l es az akvi van fűtés szűrő
2012. jan. 12. 19:41
 3/4 Platypus ***** válasza:
Nekem kb. egy éve van bambusz az egyik akváriumban. Úgy 25 centi van a szárából víz alatt + a gyökere, pont most kezdett a víz alatt a legalján új hajtást hozni. Az akváriumvilágítás fölött van a levele, így csak a szobába szűrődő napfény éri.
2012. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam az akvárium világítja, mert nincs rendes tetőm, oldalra kiszűrődik a fény.

Meg a szoba is világos. De túl nagy extra nem kell neki. Ha nem érzi jól magát, azt úgyis látod rajta.

2012. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!