Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nektek is van olyan hogy...

Nektek is van olyan hogy felkavarodik? Többi lent.

Figyelt kérdés
pl,ha növényt últetek,vagy egyszerűen megbolygatom a talajt.(kavicsos talaj)akkor üledek illetve kaja maradvany kavarodik fel.és 1 nap kell mire ujra letisztul a viz.szoktam talaj porszivozni,nem etetek túl.112 L 12 neom,anci,guppyk,dániok
2012. jan. 17. 15:24
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs a hülye megfogalmazásért,ja meg a helyes írási hibákért,telefonnal irtam gyorsan : D
2012. jan. 17. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez így nem normális. Vagy jobb szűrés kellene, vagy alaposabb talajporszívózás. Nálam is felkavarodik egy nagyobb beavatkozásnál, de 5-10 perc alatt letisztul.
2012. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj h amit vettem talaj porszivot,az olyan gyorsan kirántja a vizet az akváriumbol,hogy időm nincs pásztázni,ja meg sok a növény is.
2012. jan. 17. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél szűkítést. Hogydolom megvan a belső átmérője, mondjuk 20-as. Ez általában úgy van ráírva, hogy 20/24 (belső és külső átmérő). Bemész egy mezőgazdasági boltba, veszel 16/20-as csövet. Fogod, beledugod, máris lassabban jön a víz. Ha még így is sok, jöhet a 12/16. Nem kell sokat venni, 10-10 centi toldás és kész.
2012. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*Hogydolom

Ez szerintem gondolom akart lenni. Vagy már nem is emlékszem... :D

2012. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rosszabb esetben ha már ennyire trutyis a talajod, akkor akár le is szívhatod, átmosod vödörben és visszarakod, és lehet hogy pár hónapig jó lesz, de persze jobb lenne megoldani hogy tudj normálisan porszívózgatni benne, egy vékonyabb csővel.
2012. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!