Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Társíthatok 100 literben...

Társíthatok 100 literben kakadu törpesügért más törpesügérrel ( Rami, Inka, Panduro, Borelli )?

Figyelt kérdés
Nem fognak összekapni, esetleg kinyírni egymást, vagy összeívni és keveredni a két halfaj?
2012. jan. 23. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ramirezik jól elvannak kakadu sügerek mellett.

A többit nem ismerem.

2012. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összeívni nem igazán fognak, viszont az apistok mind az alsó harmadban mozognak, és ott védik a territóriumukat. Szóval ilyen sokfélét biztos hogy nem lehet összerakni, én maximum 2 fajtát tartanék ekkora méretben. (1 hím 3 nőstény). Mivel mindegyik nősténynek kéne valami elfogadható méretű búvóhely, még 2 fajtával se lesz egyszerű dolgod!

Igazából jobb lenne egy normál család kakadu, kisebb rajhalakkal társítva.

2012. jan. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, azt hiszem kiegészítem a kakadu családot és olyat társítok be inkább, ami az akvárium felső kétharmadában mozog.
2012. jan. 25. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv. Nekem egy 180 literes aksiban volt kakadu ramival társítva és hát nem igazán jöttek ki, pedig elég nagy volt az alapterülete.

Ha kakadukat tartasz akkor minimum 3-4 nőstényt tarts egy hím mellett mert ha kevesen vannak akkor eléggé kikezdik a párba állt halak a másik nőstényt és ha többen vannak akkor megoszlik a figyelmük.

2012. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!