Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Trüsszcsizik az aranyhalacskám...

Trüsszcsizik az aranyhalacskám! Segítenéteeek?

Figyelt kérdés
Na van egy aranyhalacskám..Ł ZiZi Ł:).Egy 5 literes gömbaksiban van..:)Nagyon jól érzi magát(onnan tudom,hogy fönnt van a víz tetején és bubikat gyárt.mert ha bubikat csinizik akkor nagyon boldog..:D)..:D Nincs szűrője meg semmi csak 2 hetente lecserélem a víz felél meg naponta szoktam bele szívószállal buborékot fújni,mert azt olvastam hogy lehet..:)Nagyon magányosnak tűnt ezért vettem mellé egy kisteknőst de mivel megakarta enni Zizikémet ezért visszavittem..:)Na szóval..zizike folyton trüsszög.van olyan amikor ilyen óriásira nyitja a száját és sokáig ígytartja..:) nagyon cuki..:) ez a trüsszögése mitől lehet??segítsetek légyszi..Nagyon szercsizem Zizikemizikécskéémett..:)))
2012. jan. 25. 06:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
gömbaksiba nem lehet tartani
2012. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, hány éves vagy?
2012. jan. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
ma 07:10 kb.16 és csak unatkozik ;)
2012. jan. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚristeeen..>< -.-

csak azt ne mond hogy te vagy az a 12 éves gömbaksis csaj akinek egyszer már elmagyaráztuk,hogy az úgy nem lesz jó..-.-

Látom mégse tetted babakádba és nem vitted vissza..>< gratulálok..-.- értelem(Y)

2012. jan. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2..


ebből meg az elötte lévő kérdésből nem értetted meg világosan???-.-

2012. jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

már bocsika..de nem 12 hanem 13 vagyok..:) Igen az én voltam..és??olyan bunkók voltak velem akkor is mint most és ezért nem tettem mert én látom zizikén,hogy jól érzi magát..:)))ŁŁ

ja és jó lenne ha a kérdésre mondcsiznátok válaszokat és nem beszólogatnátok....><

2012. jan. 25. 07:22
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira helyes, hogy meg kell örökíteni az utókornak... Valaki tegye fel a napisz@rra, legyetek olyan jók!
2012. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy régebbi kérdés, máskor is trollkodott már itt az unatkozó kérdező.

"Köszönjük bejelentésed..."

2012. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy megfázott!!!

Be kellene jó vastagon panírozni aztán egy jó meleg olajfürdő segítene!

2012. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, vagy unatkozó, otthon ücsörgő tizenéves vagy, vagy pedig a másik eset áll fenn: a szellemi képességek teljes szintű hiánya. Még akkor sem beszéltem így, amikor 10 éves voltam. Respect szegény halnak, hogy még mindig él. Nem kéne minden kisgyereknek, akinek semmi felelősségérzete és nincs benne kegyelem, állatot tartania. Ha kutyád lenne, hol tartanád?! Azt is 2 hetente vinnéd le sétálni??! Még szűrő sincs, se vízmelegítő. Meg teknőst mellé? Logika, istenem, rohadtul hiányzik!
2012. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!