Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kibírják a kis guppik?

Kibírják a kis guppik?

Figyelt kérdés
4 naposak a kis guppik. 8 db van egy 20 literes akváriumban teljes felszereléssel. Péntek reggel utazunk el és vasárnap este jövünk haza. Van benne fűtő,szűrő,levegőztető ,növények és 2 csiga. Ha péntek reggel megetetem őket kibírják vasárnap estig...Fix 1 -el gondoltam az elvileg 48 óra alatt bomlik le.
2012. jan. 26. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, semmi bajuk nem lesz. De eszedbe se jusson túletetni őket, mert azt viszont kisebb eséllyel élik túl. Adj nekik egy normál adagot, cserélj le 1/3 vizet, porszívózd fel az aljzatot és semmi bajuk nem lesz.
2012. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Remélem nem lesz velük gond...egy kicsit megnyugodtam.
2012. jan. 26. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Még ha az megnyugtat, egy levélnyi spenótot hagyhatsz benn nekik. Le kell forrázni egy kicsit, aztán betenni lesúlyozva, hogy a szűrő be ne szívja. Az nem szennyezi a vizet, a picik pedig szívesen csipegetik.
2012. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi..akkor azt kipróbálom. Egyébként átokhínár van bent nekik és süllőhínár...azt is csipkedik már..
2012. jan. 26. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, algázgatnak. Tehát nem lesznek teljesen éhen.
2012. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok. Még egyszer köszi
2012. jan. 26. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!