Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez jó szűrőanyag?

Ez jó szűrőanyag?

Figyelt kérdés
valaki használ ilyet? vélemény róla vagy tapasztalat?
2012. jan. 26. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
alinketlehagytad
2012. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Salx Narval ***** válasza:
Persze, ez kiváló.:D
2012. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

bocsi itt van

2012. jan. 26. 15:10
 4/9 A kérdező kommentje:
na ennek örülök ha kiváló:)
2012. jan. 26. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez kb annyira jó, hogy egy külső szűrő ülepítő tartályában, vagy max az első fakkban megtöri az áramlást, és kiszűri a nagyobb fizikai szennyeződéseket. Így nem a biológiai szűrőanyagot terheled, és tömíted el a nagyobb szennyeződésekkel, és a szűrő tisztításnál is sokszor elég csak ezt az első részt kimosni. (Pl havonta, a többi részt meg mondjuk 4-6 havonta.)
2012. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
siporax jobb
2012. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
Én nem értem ez miért "bio", semmiféle porózus rész nem látszik rajta, így biológiai szűrésre nem is alkalmas, bevonat ide vagy oda. Gondolom van valami kémiai szűrőanyag benne, ezért írják amit írnak a reklámban, de azok meg hamar telítődnek így a hatásuk nagyon is véges.
2012. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs benne semmi, csak műanyag lukas golyó.
2012. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Hát, többet biztos nem ér mint a krumplis zsák, vagy a cserépdarabkák. Valamennyi baci megtelepül rajta, némileg nagyobb a felülete mint a sima golyónak,de ez így is nagyon kevés a jó szűréshez, a víz aránylag jól áramlik közte, de semmi mást nem tud ezen kívül. Én biztos nem adnék ki pénzt ilyen vackokra.
2012. jan. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!