Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha áll a víz egy hétig akkor...

Ha áll a víz egy hétig akkor is bele lehet önteni az akváriumba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért addig nem kellene állni hagyni, mert beposhad, oxigénhiányos lesz, satöbbi. Ha még jónak látod, éppen bele lehet, de én 3 napnál tovább nem hagynám állni.
2012. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
én a helyedben újat engednék,bár nem tudom,mi történt az alatt az egy hét alatt...miért nem tudtátok egy hétig egyenest az akváriumba önteni... ez nem egy több órás elfoglaltság,slaggal is max.10 perc,burítással pedig egy 2-3 másodpercig tartó mozdulat...de legyen tokkal-vonóval 2 perc(vízengedéssel,mindennel) ...nem igaz,hogy egy teljes héten át nem volt 10 percetek?!?!
2012. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

murr neked köszönöm akkor nem öntöm bele, második neked olyan pontot adtam amit megérdemelsz.

azért nem öntöttem bele, mert vízcserénél kimaradt, és az itthoní víz nem jó az akváriumba(vasas bele) ezért a szomszédból hozok vezetékes vizet. szóval kimaradt a legutolsó vízcserénél kb 5 liter víz és most már elpárolgott annyi hogy beleférne de akkor nem öntöm bele.

2012. jan. 31. 16:53
 4/4 Platypus ***** válasza:
100%
Ha átlevegőzteted előtte, akkor semmi baj nem lesz belőle, ha felhasználod.
2012. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!