Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elemes aljzat tisztító?

Elemes aljzat tisztító?

Figyelt kérdés

[link]

megéri?van aljazt tisztítóm,de azt nem szeretem,ezzel viszont nem csak részleges vízcserénél tutok "porszívózgatni'' mert ugye ez nem szedi ki a vizet csak fel szedi a mulmot


2012. febr. 2. 09:18
 1/10 A kérdező kommentje:
hable,murr nem kell hogy válaszoljatok :) nem rossz indulatból,csak láttam már ilyen kérdést és azt irtátok hogy nem érdemes meg felesleges,vagy vmi ilyesmi
2012. febr. 2. 09:27
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ez így már kihívás, muszáj beleszólnom :)


Ha nem véleményeket vársz, csak egy rábólintást, azt simán megteszem. Vedd meg, megéri!

2012. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Platypus ***** válasza:
Még nem használtam ilyet. Viszont láttam egy halom kérdést, ahol nem működött a cucc megfelelően vagy nem bírták beüzemelni. Szerintem fölösleges, mert ha gyakrabban kell porszívózni mint vizet cserélni, ott valami eredendő baj van a szűréssel vagy a halak létszámával. Az árából tudsz venni egy nagyobbacska belső szűrőt is, ami kiegészítő szűrésként ellátja a feladatot sokkal jobban, és még csak nem is neked kell dolgozni vele.
2012. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
eheim 2012?
2012. febr. 2. 10:31
 5/10 Platypus ***** válasza:
Ez eheim szimpatikus márka, kicsit retro, de nagyon strapabíró. A teljesítményéről akkor tudok mondani valamit, ha leírod mekkora akváriumod van és milyen a meglévő szűrésed, de látatlanban azt mondom hogy 100X jobb választás az elemes izé helyett.
2012. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
112 literes,1x18w 6500K 1x20 watt 10000K és egy szutyok hailea hl bt 400 van hozzá
2012. febr. 2. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Eheim jobb, de akár amellett hagyhatod a másik végébe a halileát is, ha nem zavar a szűrők látványa.
2012. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy itt egy kicsit olcsóbb elemes, egy zsákba gyűlyti a hal kakát, egy ilyen szunyogháló szerűségbe.

[link]

De ennyi erővel ki is halászhatod a kakát egy hálóval, mert kb ugyanaz.

2012. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sógorommal vettem közösen Sera ajzat porszívót 2900-ért.. csak a mulmot szedi fel... a vizet felszívja a mulmal, fent van egy szivacs, és a dzsuva ott marad, a víz távozik... okos kis szerkezet.. 300-as lég pumpára teszem.. nagyjából megtisztítom, de nem lehet mindent.. pláne h világos a talajom, könnyű porszívózni.. viszont másnap már csomó van ugye.. de heti egyszer beiktatom..
2012. febr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de ez nem elemes... de faszán üzemel!:D
2012. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!