Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aki szokott ide járni vásároln...

Aki szokott ide járni vásárolni, segítene?

Figyelt kérdés
Az Aqau depo-ban (Gizella út 24.)aljzathoz szeretnék kavicsot venni. Sötétkék színben (esetleg metálban)van??
2012. febr. 3. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fenn van a honlapon, akkor valószínűleg van. De fel lehet hívni őket, egy percbe sem telik. Viszont amilyük biztosan van, az a gyönyörű bazaltzúzalék, szívből javaslom egy festett kavics helyett, nem bánnád meg a használatát.
2012. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
anyám.búvárt esetleg kalozt nem akarsz bele?bazalt vagy ha jbl manado megfelelőbb lenne
2012. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Neked miért baj, ha én kék kavicsot szeretnék? Mindenki azt rak bele, amit akar. Bírom, hogy ismeretlenül kiröhögnek egy kérdés miatt. És képzeld, ha kapható, akkor valszeg nem csak én szeretnék ilyet venni.....
2012. febr. 3. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Murr, köszi szépen. :)
2012. febr. 3. 13:16
 5/8 Platypus ***** válasza:

Amire igény van, az kapható, de nem minden jó, ami az embereknek tetszik. A festett kavicsok a legrosszabb talajnak számítanak biológiai szempontból, se a hasznos baktériumoknak, se a növényeknek nem jó. És elég gyakran oldódnak ki belőle mindenfélék. Én már jártam úgy, hogy akvarisztikai gyártótól fekete kavicsot vettem, és leoldódott róla a fekete festék, alatta meg mészkő volt...


Egy fémes kék aljzat mellett szerintem egyetlen díszhal sem tudna érvényesülni.

2012. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én vtam itt és szerintem szar bolt... unszimpatikus unott eladók vannak.. ha teheted menj a nyugatihoz... ott egymás hegyén hátán van kb. 3 bolt... 1 a westendbe, 1. a 72es trolinál, 1 pedig oktogon előtt kicsivel.. mindig megkapom ami kell, ha az egyikbe nincs, akk go másikba és ott valszeg lesz, ha ott sincs akkor marad a 3. :D
2012. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Altantiszba van világoskék kavics. Sötétkéket még sehol nem láttam. Láttam mohazöldet pl, de az sem sötétkék.
2012. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megfontolom.... :)
2012. febr. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!