Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi esőztető mire jó?...

Akváriumi esőztető mire jó? Érdemes időkapcsolóra kötni? Mennyi időnként esik az eső egy esőerdőben?

Figyelt kérdés
párszáz ftért láttam esőztető csövet. Szivattyúm van hozzá, elvileg be tudnám üzemelni, sőt időkapcsolóm is lenne hozzá. De érdemes?
2009. jún. 1. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszály h legyen.De valami értelme csak van,hisz valaminek gyártják...esőerdőben sztem napi 2x minimum esik,reggel-este.Sajnos igazi segítséget nem nujtottam,de ha arra kérdeztél hogy kell e,a válaszom nem.
2009. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Máté98 ***** válasza:
Én időzítőre kötném, hiszen a halak részéről idegölő lenne azt hallgatni, érezni, és nem is fél napig csinálnám nekik, hanem kb. fél óra eső, 1 óra semmi, vagy ilyesmi. Egyébként, én vennék. Arra jó, hogy oxigént keverjen a vízbe, és frissen tartsa azt, és hidegen. Ha hal lennék, én ezért rimánkodnék:D Keress rá a neten, ha van egy ilyened, kell-e még olyan bigyó, ami oxigént juttat a vízbe, mert ez kétséges. A hátránya az, hogy az alsó levegőztető rendszerrel ellentétben ez csak a víz felszíne alatt 5-8 cm-el frissíti a vizet, de ha magasra teszed, akkor minden oké, csakhogy számolni kell vele, hogy lehetséges, csobogni fog.
2009. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!