Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » (Előbbi kérdés átszerkesztve)...

(Előbbi kérdés átszerkesztve) Bele piszkolt a macska a frissen mosott akváriumi kavicsaimba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elnézést az előzőért... már lenyugodtam...:)

Arra jutottam hogy akkor forró víz + ecet-el kimosom akkor elvileg jólesz?

köszönöm



2012. febr. 7. 21:03
 1/10 anonim válasza:
100%

szia már az előzőhöz is írtam csak addigra törölték... :)

véleményem szerint a legegyszerűbb,leggyorsabb,legkényelmesebb és szerintem a legmegbízhatóbb h először átmosod alaposan majd kiforralod a tűzhelyen

azt a forró vizet 1 baci se éli túl

de vegyszert semmi kép se használj

rem. tudtam segíteni :)

sok szerencsét

2012. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és a macskát szoktasd rá hogy nem megy az akvárium közelébe, később nehogy kipecázza a halakat.:)
2012. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen nagyon sokat...:)

A kavicsokat kint hagytam egy estére, hogy holnap majd beleteszem az akváriumba a macsaka kint van:D az akvárium meg bent lesz... De már rájöttem én voltam a hulye hogy még lese takartam.:|

2012. febr. 7. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Sima vízzel való alapos átmosás is elegendő.Az alaposon van a hangsúly.
2012. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a forralás a legbiztosabb és ebben az esetben elég a sima víz is. de jó alaposan át is kell mosni az érintet kavicsot.
2012. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratu a macseknak :) Ha vízzel átmosod, aztán tűzforró vízzel is, az is jó szerintem, ha jön a csapból jó forró víz.
2012. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos azt hitte, hogy macskaalom :))) Szerintem is, ha forró vízzel átmosod, az elég.
2012. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Platypus ***** válasza:
Ha alaposan kiáztatod, akkor nem kerül fölösleges szerves anyag az akváriumba, ami nem tenne jót a vízminőségnek.A macskabacik nem fognak egy halnál se betegséget okozni. Inkább csak magadat féltsd miközben kezeled a kavicsokat, de ha betartod az alapvető higiéniai szabályokat, nem lesz bajod. Forrázhatod, ha nagyon alapos akarsz lenni. Akármilyen mikroba is került a kavicsba, nem fog sokáig életben maradni a vízben.
2012. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Örülj, neki, hogy ilyen rendes, szobatiszta, macsekod van, képzeld el, ha a sarokba végzi el a dolgát.:D Persze, nem kell ezt túllihegni, átmosod, esetleg leforrázod és kész.Ha esetleg van otthon neomagnolod, akkor 1-2 tablettát beledobsz, vársz 1 órácskát, leöblíted és meg is vagy.Azt csináld ami neked a legegyszerűbb.A cicát viszont néha engedd be, mert lefagy a talpa, és tegyél ki neki almot.:D
2012. febr. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)

1. A csapból jön forró víz...:)

2. A macskáknak este van egy nagy ketrec és ott vannak bőven + fokba és macska almuk is van :D

2012. febr. 8. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!