Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 300literen lehet 14fős tropheu...

Várhelyi Peti kérdése:

300literen lehet 14fős tropheus duboisi maswa csapatot tartani?

Figyelt kérdés
300l=120x50x50
2012. febr. 9. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Határozottan nem mert ezeknek minimum 500l kell és legalább 25-30-at kell belőle tartani és így már 600-650l kell.
2012. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frontosa ***** válasza:
Matheus-al értek egyet, nem sülne el túl jól, 500 liter fölött jöhetne szóba egy Tropheus csapat.
2012. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ti csak olvastatok a tropheusok -ról vagy tartottátok is már őket? érdekes nekem 300asba vannak és semmi bajuk. Évek óta tartok tropheusokat és soha egyet sem veszítettem el... én lennék a kivétel? hát nem hiszem... tápra oda kell figyelni és 250+tól már tartható egy kis csapat amit nem WC és kicsik ként szerzed be akkor össze is fognak szokni és 10 darabom van és nem öltek le egymást? Csoda nem? Tapasztalatnak kell hinni nem pedig annak hogy mit hallottál attól aki hallotta hogy olvasta hogy...
2014. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!