Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nagyobb testű halakat...

Milyen nagyobb testű halakat tarthatok 130 literben?

Figyelt kérdés
Olyanok is, amelyekből csak 2-3 hal tartható ekkora akváriumban. Lehetőleg könnyen beszerezhető halakat várnék. Linkek is jöhetnek. Köszönöm előre is!
2012. febr. 12. 06:21
 1/5 kzs ***** válasza:
100%

Trichogaster fajokat. Ezek nagytestű gurámik. Különösen szép a kifejlett Gyöngygurámi, de ugyanígy tudnám ajánlani az Aranygurámit és a Márványgurámit is: ez a kettő még ivadékkorban is szép.

Válaszd ki valamelyiket, és abból tarts 5 (max 6) db-ot.

2012. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

[link]

Tudom ajánlani a xifo-t linkeletem az igényét ebből tarthatsz 130l-ben kb.1 hímet és 5-6 nőstényt.

2012. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
130 literbe egy pár gurámit tudnék neked ajánlani, abból a törpe kivételével bármelyiket.
2012. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
xifo sem annyira rossz ötlet de 4 nőstény és 1 hím elég lenne, de inkább a gurámi, az szerintem szebb és nagyobb is.
2012. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gurámi
2012. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!