Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan oldal, ahol ingyen...

Van olyan oldal, ahol ingyen szállítanak ki csalit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretek horgászni, de nincs sehol se olyan csali amilyet a halak szeretnek. Nem tudom a nevét, de ha meglátom, rögtön felismerem. Az lenne a lényeg, hogy ingyen szállítsák ki. Van ilyen oldal? Vagy nincs? Köszönöm!
2012. febr. 19. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kertemben van pár giliszta, átküldöm őket, mondd a címet.
2012. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem még az sincs! :S
2012. febr. 19. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:

a legtöbb horgászhelyen vagy ahol a napijegyet megveszed ott lehet kapni de az a kérdés hogy mit akarsz fogni?

ingyen nem hiszem hogy házhoz viszik mert a csali nem nagy tétel amit ingyen is megéri kivinni.

2012. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad van... Amúgy pontyot szeretnék fogni!
2012. febr. 19. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
hát annak jó a földigiliszta, vagy a konzerves csemegekukorica is.
2012. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

gilisztát mondjuk áshatsz a földből vagy ha kertes házad van esetleg akkor csinálhatsz egy komposztálót. abban rengeteg giliszta él és szaporodnak is, de ha jó földet találsz akkor abban is van, de a horgászhelyeken szoktak gilisztát árulni, csemegekukorica meg egyértelmű hogy hol veheted meg.

vagy ha komolyabbat szeretnél akkor bojli vagy pellet.

2012. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lótetű?
2012. febr. 20. 06:32
 8/12 Frontosa ***** válasza:
Kukorica! Filléres tétel.
2012. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat!!! :D
2012. febr. 20. 11:33
 10/12 anonim ***** válasza:

lótetű az nem az harcsának jó.

amúgy ahol laksz biztosan van valami hely ahol csalit lehet venni.

ahol én lakok a faluban nem vagyunk 2000-en és mégis van egy bolt ahol elég sok dolog beszerezhető, kb minden ami a horgászás alapfeltétele. csaliból is van ízesített kukorica is. de én csináltam olyat hogy rumaromába áztattam kukoricát és az is fogós volt a pontyok körében vagy esetleg pálinkában is lehet áztatni az még fogósabb csak nálunk a pálinkát nem pocsékoljuk a halakra.:)

2012. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!