Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi haltápokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Haltápot szeretnék vásárolni (változatosan etetek) és törekszem a legjobb minőségű eledel beszerzésére. Mit gondoltok a következőkről?


Sera Vipan lemezes

Sera Flora lemezes

FIX granulátum

BioTop harcsatáp

Bio-lio vörös szúnyoglárva

Panzi vörös szúnyoglárva

Trópus haltáp (granulátum)


Persze nem szeretném mind megvenni, csupán az érdekel, milyen minőségűek a különböző gyártók kínálatai. Emellett természetesen fagyasztott eledelt is kapnak.



2012. febr. 27. 15:13
 1/5 KaktuszJoe válasza:

A legjobb minőségű a: Sera Vipan lemezes

Sera flora lemezes

De én még tudom ajánlani a másik nagyon jó márkát: Tetra,TetraMin lemezes-t

2012. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
A Sera biztos, hogy jó. A Panzi-ról nem hallottam túl sok jót, a FIX granulátumot pedig közepesnek minőségűnek mondanám. Viszont érzékeny bélrendszerű halaknál vigyázni kell vele, mert magas a fehérjetartalma. A többiről nem tudok mit mondani sajnos.
2012. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb minőségű az élő kaja, aztán a fagyasztott. Kiegészítésnek tápokból a sera, tetra termékei a legjobbak, a többi gyártótól én nem veszek. Panzi, bio-lio a legrosszabbak közt van.

Lemezesből pedig inkább csak kimondottan vízfelszínen úszóknak szoktam adni, mert amúgy elég sok ételfesték van benne. Inkább szemcséset adok, vagy az algázóknak ilyen üvegre tapaszthatós tablettásat.

2012. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sera mind jó! A Vipagran-t is ajánlom, nálam nagyon szeretik a halak, felváltva adom a Vipan-al. Fagyasztottról leszoktam, mert rengeteg szemét (szó szerint) van köztük és sokszor voltak betegek is a halak. Élőt meg mifelénk nem lehet kapni, így maradt a minőségi táp. Panzi és társait kerüld el jó messzire, meg a szárított lárvákat! Sera, Tetra, JBL, ezek mind nagyon jó minőségű cuccok, de ha igazán extra minőséget szeretnél tápban, akkor a Hikari márkát keresd és vigyél magaddal több pénzt, mint szoktál! :)
2012. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
A legjobb az élő lenne utána a fagyasztott cucc,aztán a száraz dolgok,a Hikari tényleg csúcsminőség mondjuk az ára is megvan,de a Sera,Tetra is jó bár ezek se olyan olcsók.Egyik boltban mondta az eladó még régebben ,hogy a fixnél jobb még a kenyér morzsa is .
2012. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!