Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek el tudnám adni a...

Szerintetek el tudnám adni a guppikat?

Figyelt kérdés
Úgy értem szerintetek elvinnék őket igyen?

2012. márc. 7. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen talán, de mindenkinek annyi van, hogy nem valószínű.
2012. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ingyen mindig lesz rá jelentkező, szinte azonnal. Csak azt tudnod kell, hogy általában vagy sügér, vagy teknőskajának lesznek használva.
2012. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de már nem tudok mit kezdeni velük... a nagyok nem eszik meg őket amikor kicsik. Szerintetek bevennék őket állatkereskedésbe?
2012. márc. 7. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
hol laksz? pest környékén biztosan elviszik de máshol is valószínű. én pl szeretnék guppikat de abban a boltban ahol én be tudom szerezni a halakat a guppi 500Ft/db ami elég sok értük.
2012. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakom, de ha érdekel áprilisba talán feltudoom vinni Pestre. Ha érdekel írj privit4
2012. márc. 7. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nem jó mse pest se debrecen de akvarista.hu-n az ingyen elvihető élőlények felajánlása topicba meghírdeted és szrintem el fogják vinni.
2012. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod bevinni őket kereskedésbe, Debrecen nagy város, valahol biztosan lesz rájuk igény, legfeljebb kapsz értük egy kis halkaját vagy növényt.

Kiválogathatod a szebb példányokat eladásra, ha minőségiek, akkor van esély rá, hogy jelentkeznek értük. A többi pedig bár szomorú, de mehet eleségnek. Ez nem elítélendő, hiszen őket is táplálni kell valamivel. Nekem mondjuk ehhez nem volt szívem hosszú távon, ezért fel is adtam mindenféle elevenszülő tartásával.

2012. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!