Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Össze ívhatnak/lehetnek 1 pár?

Össze ívhatnak/lehetnek 1 pár?

Figyelt kérdés
Nekem volt 1kb 8-9 cm-es Zebrasávos sügerem (hím).....A mainap folyamán vettem hozzá 1db kb 7cm-es Fehér zebrasávos sügeret....valamiért még a fej formája is más....de ez pedig nőstény most még zavargatja a hím sztetek lehetnek 1 pár/össze ívhatnak??
2012. márc. 17. 11:47
 1/2 Platypus ***** válasza:
Pár óra alatt persze hogy nem szokják meg egymást. A párok idővel alakulnak ki, nem úgy megy, hogy összedobod őket aztán dúl a szerelem. Ha tényleg egy pár, és elég nagy helyen vannak, akkor valószínűleg idővel szaporodni is fognak.
2012. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...Tudom h nem azonnal lesznek 1 pár....Régóta sügerezek csak azt szerettem vna tudni h a sima fehérrel lehet-e a csíkos pár..érted h ki választják egymást meg azt nem tudom h lehet -e utód tőllük...
2012. márc. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!