Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol veszik vissza a halaimat?...

Hol veszik vissza a halaimat? Állatkereskedésben visszaveszik?

Figyelt kérdés

Milőtt megkérdeznétek,nem untam meg őket,családi okok miatt nem tarthatom meg őket.11db halról van szó...

2 guppy

2 platti

2 fekete tetra

2 stendhal hal

3 neonhal

az állatboltba beveszik?


2009. jún. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb állatbolt beveszi, de pénzt semmi féle képpen nem adnak értük.
2009. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha egészségesek. Nincs valami ismerősöd, akinek kellene?
2009. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
PÉnzt nem is szeretnék értük,csak szeretném hogy jó hlyük legyen. Az a helyzet,hogy az egyik ismerősömnek vannak halai,de neki nem kell már több.. És az egyik stendhal -nek nincs színe :( akkor vele mit csináljak? már itt is megkérdeztem korábban vettem neki ilyen fertőtlenítőszert v mit de még mindig nincs színe..de néha visszajön neki.. vele mi lesz?
2009. jún. 12. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom a boltba vissza veszik-e. Sajnos a kisállat kereskedésben sincs mindig jó helyük. Ha megírnád hol laksz és megfelelne én és a párom szívesen és szeretettel befogadnánk őket. De a www.akvarista.hu-n van olyan fórum ahol fel lehet ajánlani kis halakat.
2009. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Kaposváro lakunk :D. jólenne h befogadnátok őket :D
2009. jún. 15. 18:26
 6/7 A kérdező kommentje:
*Kaposváron *ha :D
2009. jún. 15. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Zala megyeiek vagyunk. Keszthely mellett lakunk. Elég messze van Kaposvár innen. Nem jársz Te vagy a barátod erre felé véletlenül valamikor?
2009. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!