Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik aljzatot és növényt...

Melyik aljzatot és növényt válasszam?

Figyelt kérdés

Növények közül olyasmi fényigényűt keresek, mint az anubias vagy a hólyagos vízikehely, azaz alacsonyat. Voltak ezzel kapcsolatos kérdések, de nem találtam meg sajnos a felsorolást alacsony fényigényűekről, ha valaki belinkelné az is jó. :)


A másik az hogy aljzatot szeretnék cserélni, de nem tudom melyik legyen. 1. U0 fekete bazalt 1-2mm 2. U1 fekete bazalt 2-5mm. Az első nem túl kicsi?



2012. márc. 26. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt, ha legörgetsz, ott vannak nagyon alacsony fényigényűek.

Nem kicsi az 1-2 mm.

2012. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. márc. 26. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az 1-2 mm bazaltot, nálam 0.7-1.5 van, tökéletes. Persze ez függ az akvárium méretétől is, nálam 70 literben garnélákhoz ez a méret passzol. Egy 500 literes vitorláshalasba már talán a nagyobból is vennék.


Növény jó még neked a legtöbb cryptocoryne faj (wendtii, nevilli, stb.), a gömbmoha, jávai moha, microsorium.

2012. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszodat is!

Akkor a kisebb szemű aljzat lesz biztosan! :) Durván 80 literes az akvárium, most nagyrészt 5-7mm-es gyöngykavics van benne, de kisebbet akartam ennél már. :)

2012. márc. 26. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!