Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Etethetek guppikkal sórák petét?

Etethetek guppikkal sórák petét?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)

2012. ápr. 3. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem magát a petét nem eszi meg. Vagy igen?


Mért nem kelteted ki a sórákot? Az élőnek jobban örülnének.

2012. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült őket kikeltenem, pedig többször próbálkoztam már. Pedig igyekeztem mindent megfelelően csinálni. Mindegy, azért köszönöm a választ, marad a halkaja.
2012. ápr. 4. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki kell rakni az ablakba egy 6 literes kis akváriumot jól süttetni a napon, hogy legyen a tetején jó sok gusztustalan zöld alga, bele egy nagy kanál jódmentes konyhasót és beledobsz egy kevés petét.


Ha van egy levegőztetőd, a cső végét belógatod, hogy mozogjon a pete, ki tudjon nyilni. Ezt így elég 2 napig bugyogtatni benne. Ekkor ki kell hogy keljenek. Csak ekkor még olyan aprók, hogy nem is látszanak. Ha nagyon közelről nézed lehet kis ugráló bigyókat látni benne.


Aztán már levegőztető sem kell, csak vársz egy hetet és megnőnek. De fontos nekik a sok természetes zöld alga táplálék, mert ha az nincs, akkor kb amint kikelnek egyből meg is döglenek, illetve talán olyan 3 napig élnek kaja nélkül.

2012. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 akva apor ***** válasza:
Én egy író lámpával egyu befőttes üveggel és egy szívószállal kikeltettem őket.Az írólámpa a 27 fokotbiztosítja,a szívószál amivel egy zacsit szúrtam át vele és a zacsit egy gumival rögzítetteb az üveghez.3 nap múlva kikeltek csa aztán apum elfelejtette a lámpát lekapcsolni és felfőttek,mert én suliban voltam.(artemia mix-et használtam)
2012. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 akva apor ***** válasza:
ja a szívószál pedig az oxigént biztosította
2012. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!