Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literbe ezek a halak?

54 literbe ezek a halak?

Figyelt kérdés

Én 5-6 guppira, egy pár méz gurámira és 4-5 törpe szívóharcsára gondoltam. Ez így sok, rossz a párosítás, vagy jó lesz?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.;)
2012. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi igen? :D

Sok vagy jó? :)

2012. ápr. 8. 12:32
 3/5 Dergo97 ***** válasza:

5-6 neonhal még elfér benne, de ügyelj arra,hogy a guppiknál több legyen a nőstény,mert a hímek az udvarlásukkal kifárasztják a nőstényt és kinyúlnak!

És pár élő nővény is kell, de műnövény ne legyen!!!

Ha kell még infó akkor szólj!

E-mail: david.samu@freemail.hu

2012. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, neonhalaknak minimum 70 liter kell. De akkor ezek mehetnek? Annyit javítanék, hogy nem 4-5 törpe szívóharcsára gondoltam, hanem 3-4-re. :)
2012. ápr. 8. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen elférnek benne. A guppik nagyon szaporák, ha túl sok növény van az akváriumodban 1hónapon belül, lesz vagy 50 kishalad, amivel ha nem tudsz mit csinálni fölösleges... Tapasztalatból mondom nálunk most pont ez a helyzet... Ami törpe szívót illeti szerintem nyugodtan maradhat a 4-5. Nekem törpe páncélosok (lesznek) a 80literesbe 6db ha minden jól megy majd.:D

Szóval szerintem ezt ahogy így leirtad tökéletes.

2012. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!