Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért homályosodott be az...

Miért homályosodott be az akváriumom vize? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Miért homályosodott be az akváriumom vize 3 napja cseréltem le a vizet és mára behomályosodott egykicsit a víz a víz hőmérséglete 24C° semmi vegyszer nincs bele öntve , levegőztető szűrő megy a halaknak semmi baja kivilágosodik vagy mi lehet a gond ??

2012. ápr. 12. 15:57
1 2
 11/18 YourDestiny ***** válasza:
És mégis mit jelent az az elég erős? Ha óránként legalább 6x átforgatja az akváriumban lévő vizet, az úgy ahogy már jó.
2012. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
mimkor vettem akkor az üzletben a szürőt azt mondták hogy az akvárium méretéhez képest jóval erősebb jobb szűrő .. és ez igaz is .. a halakat fagyasztott szúnyoglárvával és tubifexel etetem
2012. ápr. 12. 20:02
 13/18 YourDestiny ***** válasza:
Teljesen mindegy mit mond az eladó, az esetek 99%-ban úgyse igaz. Ha esetleg elárulnád végre milyen a szűrő és mekkora az akvárium, akkor mi is okosabbak lennénk.
2012. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Sera szűrő akvárium mérete 54liter ja és az eladó rokon szal igazat mond és ... -.- "
2012. ápr. 12. 20:39
 15/18 YourDestiny ***** válasza:
Fejemkoppanazasztalon. Sera... és a típusa? Fontos a teljesítménye. 50 literhez egy 350-400 liter per órás szűrő az ideális. Rajta van a dobozon. Ha az említettnél kevesebb, akkor kevés.
2012. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen igazat mondasz 400per órás a teljesítménye
2012. ápr. 13. 06:49
 17/18 YourDestiny ***** válasza:
Ez esetben az egész nagyon érdekes. Ha mindent jól csináltál, akkor az akvárium vize nem zavarosodhat be. Márpedig az általad leírtak alapján elméletileg minden rendben van. Nem szoktál semmit adagolni a vízhez?
2012. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Semmit de lehet hog túl sok kaját adtam nekik mert ilyen fehér trutymók uszkálnak a vízbe most takaritom az akváriumot
2012. ápr. 13. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!