Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigaakváriumhoz ezek jók?

Dergo97 kérdése:

Csigaakváriumhoz ezek jók?

Figyelt kérdés

Atman levegőztető(100-literig)

50 literes akvárium

Pár élő növény

Folyami kavics aljzatnak

Pár dekorkő

-Mit adjak enni nekik?

nincs még,de tervezgetem...



2012. ápr. 13. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
miért csigákat teszel bele? ha már a gerincteleneket választottad, akkor ajánlom a garnélákat! szerintem a garnélák dekoratívabbak. berendezhetsz egy kimondottan garnélás akváriumot is!
2012. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szűrő nem szükséges?
2012. ápr. 13. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
De, kell szűrő. A csigáknak a garnela étrend tökéletes.
2012. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a levegőztetőből csinálsz egy szivacsszűrőt. :D
2012. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jók igen.

Nemtudom milyen csigákat veszel. A legtöbb algát eszik, de van amelyik húst is és van aki növényt is.


Pl nálam a Nagy mocsári csigák szerették a békalencsét az akvárium tetején, oda fölmentek és azt kajálták.


Volt nekem nagy tányér és postakürt is, ők meg a mohaféléket ették, jávai és gömbmoha.


A Red cherry garnélák meg a csigák hátán utaztak.


Az almacsigám az meg ette az algát az üveg faláról, de egyszer volt egy döglött halam, azt kivettem egy kis tálba és odatettem mellé a csigát, hát az úgy rárohant és megette.


Most főleg spilky és zebracsigáim vannak, ők eszik az ecsetalgát a növényekről, ha van rajta, de esznek mindenféle algát az üvegről és a növényekről, és ha ha jó sok fény van az akváriumban akkor nem halnak éhen akkor sem ha nem etetem őket külön, mert nekem is van egy 20 literes miben van pár csiga és oda nem is szórok be kaját, van a tetején annak is egy kis békalencse, de azt szerintem nem eszik, mert túl gyorsan nő.

2012. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen élőlényt teszel bele, szűrő az kell!
2012. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!