Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » AQUAEL ShrimpSetet hol lehet...

Várhelyi Peti kérdése:

AQUAEL ShrimpSetet hol lehet kapni? És van belőle olyan amibe nano halakat lehet tartani?

Figyelt kérdés

#ShrimpSet
2012. ápr. 18. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csináltam olyat, hogy vettem egy aquael deco light lámpát az Atlantiszban kb 5ezeré, (ami ugyanez a lámpa).

Aztán vettem 2ezerért egy mini akváriumot alá, és ugyanígy nézett ki az egész.


Nos a lámpa 5 hónap mulva kiégett. Barátom nővére is kapott egyet, neki szintén kiégett. Vittem vissza gariba mind a kettőt. Ki is cserélték, mert 1 év gari volt rá, de az derült ki közben, hogy ennek nem cserélhető az izzója. Nem lehet kapni külön hozzá izzót. Én azt hittem, hogy ilyen nincs, de mégis van. Tehát ha nekem megint kiég, akkor már dobhatom ki. Aztán max vehetek egy újat, amivel még egy évig kihúzom.


Hát én ezek után már megnézem, hogy csak olyan foglalatot vegyek, amiben cserélhető az izzó.


------------


Pl van normális lámpa az aqua depóban, 13 Wattos:

[link]

vagy eggyel olcsóbb 18 Wattos:

[link]


Ha meg nagyonszép akvárium kell alá, akkor az aqua depóban van sok féle mini kocka akvárium lekerekített élekkel, amik nagyon dekoratívak, persze drágák is:

[link]


Ezek közül a minmimum méret szerintem 30 liter lenne, ha kis halakat akarsz tartani: [link]


Szóval a 10 literest azt inkább ne, mert nem bír benne a halacska egy tapodtat sem úszni, csak egy helyben áll, vagy kering és azt nem jó nézni.

2012. ápr. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként itt lehet kapni amit te akarsz, de ez csak 18 literes: [link]


Pl vödörbe raktam félre kis halakat amikor takarítottam az akváriumot, és kiugrott 2 hal. Ha túl kis helyen vannak és megilyesztik egymást, simán kiugranak. Azért legyen legalább 30 liter.

2012. ápr. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!