Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kész lettünk! Milyen lett?

Kész lettünk! Milyen lett?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. ápr. 24. 08:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
a hàttér cserélve lesz!! :)
2012. ápr. 24. 08:33
 2/17 anonim ***** válasza:

Hű, hát itt aztán van minden, mint a ládi bazárban.:)

Végül is, ha a vízértékel, más körülmények optimálisak, onnantól rajtad múlik, mi tetszik neked.

Én mondjuk más irányt képviselek, dehát ízlések, és pofonok...:D

2012. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
molly van benne fehér és naracs , neon,4guppi, meg a 4 nagy aminek nem tudom a magyar nevét :DDD
2012. ápr. 24. 08:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Giccses.Sok a műanyag.Mű színes kavics sem tetszik.
2012. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hm. nincsenek halaink, de tudnak tájékozódni, nem tévednek el a sok minden közt?
2012. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ketten csinàltuk igy enyém volt a növények a férjemé a müanyag nekem is engednem kellett és neki is... ö nem akart ennyi növényt én meg ennyi müanyagot ....
2012. ápr. 24. 09:14
 7/17 anonim ***** válasza:
:D aranyos
2012. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Talán csak a háttér miatt néz ki úgy mintha nagyon sok cucc lenne benne. Szerintem egy fekete háttérrel szép lenne.
2012. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát, a férjedet akkor nem kellene az akvárium közelébe engedni...:)

Nagyon szép lett volna, ha a giccses várak helyett egy szép vasfát és sziklákat tesztek be.

Az aljzat viszont botrányos, a többit még el is tudnám fogadni, de az kiveri a biztosítékot. A halaknak sem jó, a neonoknak főleg.

Amúgy a halak és a növények tetszenek, azt jól eltaláltad.

2012. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Platypus ***** válasza:

A műanyaggal még úgy ahogy ki tudok békülni önmagában, de a sok különböző stílusú műdekor együtt rettentően diszharmonikus. Még ha egyféle stílusból lenne pár darab, elmenne, de a sárga azték piramis mellett a szürke görög oszlop elég kiábrándító. A halakat szerencsére ez nem izgatja, nekik csak a vízminőség és a búvóhelyek megléte számít. A talajod viszont nem csak ronda, de rossz is. A festett kavicsokból nagyon gyakran oldódnak ki mindenféle dolgok, a felszínük meg nem kedvez a talajbaktériumoknak. Egy sima sóderes aljzat jobban is mutatna, ez még a műromokat is üti.


Ezek is műanyagok, mégis néznek ki valahogy:

[link]

[link]



U.I. ha a morgóharcsád megnő, megebédelheti a kisebb halakat.

2012. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!