Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SÜRGŐS! Elpusztult az egyik...

SÜRGŐS! Elpusztult az egyik nőstény "ikrás" garnélám. A petéket hogy menthetem meg?

Figyelt kérdés
A nőstény hasáról leválasztottam a kicsiket, és egy fél literes ásványvizes palackba tettem. Egy levegőztetővel keringetem a vizet benne. Úgy találtam a garnélára az egyik növény alján. Így életben maradhatnak? A peték zöldek.

2012. ápr. 28. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom adja nekik a tápanyagot, mert azt olvastam, amikor letelik ez a 3-4 hét, akkor elkezd átlátszó garnélákat "potyogtatni".
2012. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor nagyok már mikor van kis szemük, ha lehet látni kis fekete pöttyöket rajtuk, de így nem hiszem hogy életben maradnak. Majd lesz másik ikrás garnélád, ne aggódj.
2012. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

RC-m még ne volt, csak kubai rákom, nem tudom, a r.c-nek milyen színű a petéje.

Kaját nem hiszem, hogy ad nekik, inkább az pete burkon belülről esznek. Viszont oxigéndús vízzel állandóan legyezgeti őket, szóval a levegőztető jó ötlet volt. Nem hiszem, hogy ennél többet tehetsz.

2012. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!