Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért kakilnak sokat a plattik?

Miért kakilnak sokat a plattik?

Figyelt kérdés
Nem etetem túl őket,és a két platti nagyon sokat kakil.
2009. jún. 23. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs valami növény az aksidban amit eszegetnek? Nálunk a mollik és a szifók ették és mindig sokat (zöldeset is) kakiltak
2009. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! van növény,de azt csak a csiga szokta enni.. kettő van az egyiknek már csak a szára van meg :D. Nem láttam,hogy ők is ennék..de nekik ilyen fehéres.
2009. jún. 23. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. De sok csigád van, mert nem hiszem hogy lezabálnak egy egész növényt. Vagy csak nekem még nem volt szerencsém látni. Szerintem ha más különöset nem látsz a plattikon akkor nincs bajuk, csak jó az emésztésük.:-)
2009. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
A legtöbb hal szereti az algát rágcsálni.Nem a növényeket eszi, csak az algát csipkedi le róluk. Salx Narval.
2009. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 csiguszom volt :D mostmár csak egy van,elajándékoztam őket mielőtt elkezdtek volna szaporodni.azóta új hajtások vanak a növéyeken de a plattik még mindig nagyon sokat kakilnak.. az akvárium alja televan velük.legalábbis az egyik része..mert az egész szerencsére nem :D
2009. jún. 25. 16:14
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, etesd változatosan őket, és ne csak táppal.Salx Narval
2009. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok kösz a válaszokat :D
2009. jún. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!