Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért dörzsölik magukat...

Miért dörzsölik magukat egymás oldalához a labeok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 11:57
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Fiatal halak még? Lehet, hogy íváshoz készülődnek, ha azonos neműek akkor rivalizálás a jó helyekért.Van mindegyiknek külön búvóhelye? Mert kell.Szép halacskák csak veszekedősek, sok nővény és bújóhely kell nekik.Bár az ívást kizárnám, mert akváriumi körülmények között elég ritka.A többi halra veszélytelenek de egymást ölik rendesen.Mekkora az aksid?
2009. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
60 literes, azt mondták, párban vegyem, nehogy bekattanjon. Fogalmam sincs, mennyi idősek, de valószínűleg egyneműek, mert eddig külön utakon jártak, és pár napja az egyik állandóan kergette a másikat, most meg egymáshoz dörgölik az oldalukat.
2009. jún. 26. 14:17
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Hát ez érdekes,pontosan azért ajánlanak belőle egyet mert verekszenek és szaporításuk nehéz.Egy kicsit szűkös az aksid de nem vészes.Ha nincs, alakítsd ki a búvóhelyeket amit javasoltam .Mást nemigen tehetsz.Nem durva harc ez, de legyen esélye a gyengének menekülni.Salx Narval.
2009. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Megint én vagyok. Nem hagyott nyugodni a dolog, utána néztem. Ha érdekel mit írnak róla, akkor írd be a keresőbe:Akvamind.hu és ezen belül Labeo nemzetség.Salx narval.
2009. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!