Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 25 literes garnélás akváriumba...

25 literes garnélás akváriumba még mehetne 2db amano?

Figyelt kérdés
Most jelenleg 4db Sakura és kb 22 pici sakura van az akiban(halak nincsenek),de még ezek mellé szeretnék 2,3db amano garnit. Szerintetek jó ötlet ? Az egyensúlyt nem igazán terhelnék le mert most jelenleg 1 db 250l/h belső és egy TetraTec Ex 700-as van bent.Engem igazából az érdekelne hogy elférnének-e ?
2012. máj. 14. 22:21
 1/4 Dergo97 ***** válasza:
ha megnőnek a picik,akkor már nem kellene,elég ennyi szerintem...
2012. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha elajándékoznád a pici sakurákat (modjuk 11-et)

akkor jöhetne 2

2012. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Szerintem az Amano, ha eléri a kifejlett méretét, akkor túl ormótlan ekkora helyre és a mozgástér is kicsi neki. Ha már mindenképpen szeretnél egy másik fajt, akkor jobb lenne ha megmaradnál a sakura mérettartományában. A zöld és a zebra babaulti például hasonló vizet igényel, és nem keveredik a sakurával.
2012. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilikeee válasza:
2012. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!