Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megzavarhatja a halakat ha...

Megzavarhatja a halakat ha akváriumba tükröt teszek a háttérkép helyett?

Figyelt kérdés
Hal, tükör

2012. máj. 19. 16:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom csak, hogy rossz helyre írtam a keresési kulcsszavakat.
2012. máj. 19. 16:55
 2/4 Platypus ***** válasza:
Nem jó ötlet. A területvédő halak hülyét kapnak tőle, azt hiszik, egy betolakodó, amit nem tudnak elkergetni. A rajhalak meg csak szimplán nem értik a dolgot. Ha a tükörre matt, áttetsző fóliát ragasztasz, már elmegy a dolog. A tiszta tükör egyébként se néz ki jól, a természetességnek betesz, hogy saját magaddal szemezel a halak mögött.
2012. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A természetesség szerintem megmaradna, dupla annyi kő és növény lenne és növelné a térhatást is. De én sem vagyok benne biztos, hogy a halaknak jót tennék vele.
2012. máj. 19. 17:19
 4/4 Platypus ***** válasza:
És dupla annyi szoba is lenne az akváriumban. A külső látványt is tükrözi. Nálunk a falra ráépített tükör van az akvárium mögött, inkább elé raktam egy adag alufóliát matt felével, mert egyáltalán nem volt szép. A térhatást ugyan megnöveli, de szerintem rettentően zavaró módon. Nagyobbnak tűnik, de egyben beláthatatlannak is az akvárium. Ilyen téren a hátrafelé megemelt talaj százszor kellemesebb hatást nyújt.
2012. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!