Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kb hány édesvízi halat lehet...

Kb hány édesvízi halat lehet tartani 54 l-es akváriumban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ez függ a halak méretétől, fajtájától is! nem úgy megy, h mondanak egy számot, és na annyit! Tájékozódj, hogy milyen halat milyennel lehet együtt tartani, melyik fajtának milyenek az igényei! (pl neonhalból, dánióból kell vagy 6, hogy jól érezzék magukat, mivel csapathal!) Melyik szereti a melegebb, hidegebb vizet! Mennyire békés vagy harcias. Ahol veszed a halakat, kérd ki az eladó véleményét, tanácsait. Az összeválogatott halak alapján fogja megmondani, hogy hány hal legyen és melyek.
2012. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

www.diszhal.info


eladókkal óvatosan..sajnos nem mindegyikük ért a halakhoz vagy szereti őket eléggé, hogy tényleg hasznos tanácsokkal tudjon ellátni(tapasztalat:()

2012. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a diszhal.info-t ajánlom, és azt, hogy eladóval ne állj szóba. Vannak kivételek, tudok konkrét üzleteket mondani, ahol szakértők dolgoznak, de főleg a plázákban tartózkodj a kommunikációtól. Mi is segítünk összeállítást kreálni, illetve az említett oldalon is rengeteg a hasznos információ.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: 10 db 2-3 cm méretű nano hal (borarasok, endler guppik, stb.) + 4 törpe szívóharcsa ideális ekkora helyre. Persze a 10 db ugyan abból a fajból, mivel ők csapatban érzik jól magukat.

2012. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

huu, de le lettem pontozva. na mind1.

én még plázában, hasonló helyen soha nem vettem halat, nincs is a közelben, van egy kisállat, halkereskedés, és nem tudom, mennyire tanult az eladó, de eddig soha nem csapott be, utánanéztem már párszor, és csak valós dolgokat mondott, és azt is megmondja, ha ne vegyem meg a halat a többi mellé. de tényleg nagyon sok eladó olyan, hogy csak az érdekli, hogy minél több halat eladjon, az nem, hogy esetleg megölik egymást vagy kipusztulnak a különböző igényeik miatt.

2012. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!