Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumi növények is úgy...

Az akváriumi növények is úgy működnek, mint a nem vizinövények?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk elcsípem a derekánál, elágazik? Hogy tudnám sűrűbbé tenni a növényzetet?
2009. jún. 29. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fajta a növény. Van, amelyiket lehet hajtásdugványozással is szaporítani, de nem mindet. Amúgy nagyjából olyanok, de mint a szárazföldi növényeknél, itt is típusfüggő.
2009. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbbnél müködik - amelyikek olyan száron-van-sok-levele tipus (nem tudom, hogy érthetö-e igy)
2009. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hínároknál működik a hajtásdugványozás,elcsíped,és a 2é szedett növényt leülteted,és akkor mint ha 2szár növényed lenne,pl a jávaimohánál szét kell választani a növényt több kisebb darabvra és akkor gyorsabban nőnek,az ilyen nagylevelűeket pedig ugy tudom hogy nem lehet,csak ugy otthon "szaporitni"Én az átokhínárral csináltam meg az angyalhínárral,és szépen fejlődnek,annyira hogy már kidobnom is kelett belőlük...
2009. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,kihagytam a gömbmohát.A gömbmohát is elvileg szét lehet szedni szaporitáshoz,de olyan lassan nő hogy nem éri meg szétszedni,ha szétszeded elég csúnyácska,és mire megnő hogy ne legyen ronda...
2009. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!