Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Letépték az úszóit mit csináljak?

Letépték az úszóit mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy ezüst gömb mollyt és mára teljesen letépték az összes úszóját, még elvan a színe miatt alig vettem észre. Át tettem egy 10 literes akváriumba, mit tehetek azért még, hogy megmaradjon? Valami úzó növesztő szer létezik vagy valami?

2012. máj. 27. 15:24
 1/4 Dönci91 ***** válasza:
nekem piranyáim vannak és azok rendszeresen lecsipkedik egymás úszóit nekik vissza nőtt.szerintem tartsd külön és ha eszik az jó jel.nem hinném,hogy lenne ilyen szer én még nem hallottam felőle de mindenesetre kérdezd meg az akvarisztikába mit tehetsz érte nekik tudniuk kell biztosra!
2012. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt! Azóta meg van eszik is meg minden de a másik amit vettem annak nem volt semmi baja ma reggelre úszótlanul mog volt fögölve. :S Fingom sincs melyik csipked tegnap vittem vissza két halat hoztam helyettük terhes guppi lányt meg pározni még másik lányokat úgyhogy most azokkal szenvedek. Van bulim rendesen ez a negyedik akvárium amit fenntartok már! -.-"
2012. máj. 30. 17:48
 3/4 Dönci91 ***** válasza:
guppikáim nekem is vannak persze szigorúan külön a dögeimtől (piranyák)szaporodnak mint a nyulak :) meg négy hatalmas ékszer teknős azok is külön ..milyen halakkal voltak együtt? hát remélem rendbe jön,mert ha eszik az szuper csak gondozd és ne tedd vissza amíg teljesen rendbe nem jön mert a guppik felesznek előle mindent.
2012. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az összes guppim külön van most. A kicsik egy ketrecben vannak a nagy akváriumban. Én a császárlazacaimra gyanakodok, vagy a vörös szemű pontylazac is lehetett mindegyik hatalmas már a ponty egyedül van a császár meg 1 pár. Ahol a kicsik vannak az meg ilyen nagyon pici lyukú hálós ketrec és a sziámi úgy őrzi őket mint valami kutya. Tök vicces egész nap ott van. Azoknak a kicsiknek milyen terrorban kell felnőniük. XD
2012. jún. 1. 09:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!