Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor telepítsem át őket?

Mikor telepítsem át őket?

Figyelt kérdés
Aranyhal ivadékokról van szó kb 1 hetesek és kb 5mm-esek. Most egy 20 literes akváriumban vannak és kb50-en vannak. Van egy 150 literes akváriumom ebbe szeretném őket nevelni tovább ameddig el nem érik a 2-3cm-es nagyságot. A 150 literes akváriumban egy törpe páncélosharcsa van ami kb 3cm-es. Mikor tehetem/tegyem át őket a nagy akváriumba?
2012. máj. 27. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha A C meghajtód már betelt akkor mindenképp rakd át őket a D meghajtóra!
2012. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A törpe páncélos nem fogja bántani őket, inkább a szűrő fogja beszívni a kicsiket.


Vegyél ilyen ikráztató hálót, és ebbe rakd a kis halakat, a nagy akváriumon belülre:

[link]


Mondjuk én ilyet 500 Ft-ér vettem az Atlantisz díszállatban, szóval van ez olcsóbban is, csak meg kell nézni másik boltokban is. Szerintem ennyit megér és ebben biztonságos nekik, mert hálóval körbe vannak véve.

2012. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!