Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi éleményetek a TerraPlaza...

Mi éleményetek a TerraPlaza Gigantea-ról?

Figyelt kérdés
Szerintem nem volt olyan jó, mint tavaly. A tavalyi nagyobbnak tűnt. És több akvarisztikai cuccnak kéne lennie. Volt vagy ezer féle hüllő és csak 20-30 féle hal. Pedig szerintem jobban rá kéne állniuk a halazásra. Hiszen egy hüllő mindenkinek nagyobb felelősség, mint egy hal. Én is szivesebben veszek halat, mint hüllőt. Ma például pillangóhalat és kúszógébet vettem. Ti hogy vagytok ezzel?

2012. jún. 2. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen most az akvarisztikára nem voltak annyira ráfeküdve.


Ha a hal lenne drágább akkor meg azt mondanád hogy az a nagyobb felelősség, pedig ugyanannyira élőlény mindegyik.


Vettem 2 kis törpe gekkót, úgyhogy abból már 4db van. Összeraktam őket az enyimekkel és elkezdtek csipogni mint a csirkék. Nem is tudtam hogy van hangjuk, de olyan édesek :D


A nappaligekkóm mellé is lehetett volna venni egy társat, biztos hogy örült volna neki, mert szegény egyedül van már 2-3 éve. De annyi pénzem nem volt és amilyen okos vagyok még egy névkártyát sem kértem az eladótól. Pedig nagyon szép gekkót láttam az egyik helyen.

2012. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az élmény, felejthetetlen. Ilyen, és ehhez hasonló expo+kiállítás még nem volt az országban. Várom a következőt!
2012. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!