Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a black mollymmal?

Mit csináljak a black mollymmal?

Figyelt kérdés
Az egyik mollym folyton harapdálja a neon halakat.(ma kaptam) A többi még soha nem bántotta őket... külön raktam egy 10literes aksiba (sajnos csak ez van) de se szűrő, se melegítő, se semmi... tudom, hogy nem maradhat így, de nem tudok mit csinálni vele..Ötletek?

2012. jún. 4. 17:39
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vidd le az állatkereskedésbe, ha van rá mód. A halnak se jó egyedül dekkolni egy kis akváriumban, ráadásul a Molly elég társasági hal.
2012. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem jó neki egyedül... az állatkereskedésbe se tudom elvinni ezen a héten... addig meg már nem bírná ki.:|
2012. jún. 4. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg még egyszer berakni a neonokhoz pár napra. Lehet, hogy megszokják egymást, ilyen kezdeti balhé sokszor van. Egy próbát megér.
2012. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Szülőszobád" nincs? Akkor lehetne az akváriumban is, amíg el nem tudod passzolni.
2012. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem veszik vissza, de megpróbáltam még 1x visszarakni, és most nem bántott senkit.:) az 1 napos ''börtön'' megtette a hatását. Amúgy köszönöm mindnkinek.:)
2012. jún. 5. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!