Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szóvál már meg vannak a...

Szóvál már meg vannak a guppik, bele tettem őket egy akváriumba, de még nincsen benne szűrő és növény, csak ien mű amit dísznek bele tettem, meddig élhetnek igy?

Figyelt kérdés
teszek bele szűrőt is, de az eladó srác azt mondta hogy egy hétig igy sem lessz bajuk, viszont a nőstény gupiból lóg egy inda a hasán alul, az mitől van?
2009. júl. 3. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 héti tényleg nem lesz bajuk. De 1 hétnél tovább ne tartsd őket így.

Az az 'inda' valószínüleg csak fekália.

2009. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
25%
Még jó,hogy nem a halakat vetted meg és utána az akváriumot.El kellene olvasnod egy akvarisztikai szakkönyvet, hogy legalább az alapokkal tisztában legyél.El kellene dönteni, hogy kínozni vagy tartani akarod őket.Legalább egy sötét lapot tegyél az aksi mögé, hogy legyen egy kis biztonság érzetük.Minden nap el kell távolítani a talajról a szennyeződést.Két naponta cseréld le a víz 10%-át klórmentes állott vízre.Az üzletben tudsz vásárolni klórtalanítót.Minél előbb vedd meg a szűrőt,a legolcsóbb is jobb a semminél.Üzenem az eladó srácnak, hogy jobban tenné, ha más munkát keresne magának, vagy legalább ne adjon tanácsot.SN.
2009. júl. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 évig is elvoltak a guppik szűrő és levegőztető nélkül, csak sűrűbben kell a vizet cserélni.
2009. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az "indában" az első hozzászólónak igaza van, és ha gyakrabban cseréled a vizet, akkor nem lesz bajuk a halaidnak, de szerintem amint tudsz szerezz be egy szűrőt, levegőztetőt; egyrészt mert így egyszerűbb és kényelmesebb másrészt, mert a halaknak is jobb lesz
2009. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!