Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy váltsak 54 literesből...

Hogy váltsak 54 literesből 110 literesbe?

Figyelt kérdés

A héten tervezem a cserét,csak nem tudom,hogy hogyan.Egyébként a 110 literesnél milyen gyakran és mennyi vizet kell cserélni?Nincs olyan sok és nagy vödröm:S

Ti hogy oldjátok meg?Az 54eshez pont jó volt a 15 literes felmosóvödör.De itt szerintem elég elenyésző lesz az a 15l :)



2012. jún. 12. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az új akit rendezd be, töltsd fel vízzel félig, tedd be a szűrőt és járasd 2-3 napig. Utána mehet majd bele a régi víz halakkal együtt, valamint a régi szűrő is. Ha a régi szűrő el van koszolódva, a dzsuvát az új akváriumba mosd bele.


110 liternél mondjuk heti 30 liter megfelelő. Csinálhatod két részletben, akkor nem kell új vödör.

2012. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Treská ***** válasza:
Vegyél TESCO-ban:) deszt vizet. a legtöbb növény szereti a lágyabb vizet, meg a halak is. 230 ft 5 liter. veszel hármat és lesz elég úrtartalmad hozzá(Ioncserélt víz)
2012. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De eddig úgy csináltam,hogy egy vödörrel félreraktam 1napig vizet.Viszont 2őt nem tudok félrerakni:S Akkor mivel mosok fel??És mibe engedem a koszos vizet,csak kis lavórom van..:S

Mindenkinek van otthon 30-50 literes vödre akinek ilyen nagy aksija van? :)

2012. jún. 12. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 kicsi akváriumom van, de egész egyszerűen vettem nekik külön vödröt, tescoban gagyi műanyagot lehet venni olcsón..ezt csak erre használom
2012. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 Sparos vödör vagy egy 70 litereshez. Otthon meg 6 a 150-eshez. Van mindig akció, hogyha veszel egy vödör narancsot, akkor megkapod a vödröt is. A nari is olcsó, meg a vödör is mindig jól jön :)
2012. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!