Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány darab csigaevő csiga...

Chaos91 kérdése:

Hány darab csigaevő csiga tudja a hólyag csiga sereget megakadályozni abban hogy ellepjék az 54l akváriumomat?

Figyelt kérdés
Nem a kiirtásukra törekszem csak aggódók a halak miatt.

2012. jún. 13. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de csinálj éjszakára csiga csapdát, és reggel vedd ki.valami tálcára, befőttesüveg tetőre teszel valami fonnyadt rohadt zöldséget, beteszed a vízbe, reggel meg tetőstől kiveszed azt a 300.000 csigát, ami éjszaka rámegy enni. Ha ezt csinálod 1-2 hétig, akkor és utána nem etetsz túl, akkor 1-2 csigaevő csiga is kordában tudja tartani a szaporulatot.
2012. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Parizert is lehet rakni a csapdába, azt is szeretik.
2012. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha 4db-ot veszek az elég? Nem szeretném én megölni őket :P
2012. jún. 13. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Én március legvégén vettem 5 db-ot( kb fél centisek voltak akkor) egy 34 literes akváriumba, ahol volt vagy 200 tányércsiga (kis picik). Hétvégén raktam hólyagcsigákat kajának, mert már csak elvétve láttam 1-2 tányért. Szóval négyen is ki irtják a csigákat, csak idő kérdése. De ettől függetlenül szerintem 4-5 db-ot simán vehetsz.
2012. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 van 54 L-es aksiban, szépen kordában tartják őket, de simán vehetsz 4-5 db-ot ha már nagyon sok csigusz a gyorsabb cél elérése érdekében.
2012. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!