Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Parachromis managuensis -...

Parachromis managuensis - Jaguársügér sügér mellé milyen kisebb testű halakat rakhatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 13:46
 1/10 YourDestiny ***** válasza:
Érdemes egyedül tartani ezt a fajt. Hatalmasra nőlnek, 1 párnak kell legalább 500 liter. Kis helyen lehet, túlnyomó agressziót fogsz tapasztalni.
2012. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kis ancikat se rakhatok mellé?
2012. jún. 17. 11:13
 3/10 YourDestiny ***** válasza:
Semmilyen halat, de még más sügeret se tennék. Az egyedüli, amit utólag talán be lehet telepíteni (ha még fiatal jaguárokról van szó), az a synodontis.
2012. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Haveromtól kaptam a sügeret,kígyónyakú teknősökkel volt együtt,de terorizálta a tekiket mostanában, így nekem adta.

Kb 20-25 cm , ancikkal volt együtt meg törpe szívóharcsákkal,és nem bántotta őket.

Azért írtam mert kíváncsi voltam más véleményére is.

2012. jún. 17. 15:58
 5/10 YourDestiny ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nála valószínűleg egyszerre lehettek betelepítve a halak. Ha később kerülnek az ancik az akváriumba, akkor ők már betolakodók. Ha elég nagy az akvárium és elég sok a menedék, akkor egy nagyobb algaevővel vízcserekor bepróbálkozhatsz, ilyenkor valamennyire stresszesek. Sok dologtól függhet.
2012. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 YourDestiny ***** válasza:
A tekiket gondolom azért kezdték el terrorizálni, mivel elértek egy bizonyos méretek, így kicsi lett a hely.
2012. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
*méretet
2012. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Beraktam ancikat,csak nem bántja őket :)

Amúgy ő róla van szó :D

gyönyörű,és hatalmas egy hal :P


http://www.youtube.com/watch?v=USNmkzi7ghI&list=UUkALDk_Y_jD..

2012. jún. 17. 18:39
 9/10 YourDestiny ***** válasza:
Ismerem, de javaslom, hogy figyelj az akváriumra. Nálam megesett régebben, hogy hasonló viselkedésű sügerek hetekig megtűrték az egyik harcsámat, örültem is, mondom befogadták a fenéklakómat, majd egy hónap elteltével eldöntötték, hogy nem jelent veszélyt, elintézzük. 2 perc alatt végeztek vele.
2012. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Lehet, hogy szerencsével jársz, de ezeknél a halaknál sose lehet tudni :)
2012. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!