Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik Danio enitromicron...

Az egyik Danio enitromicron halam meg van sárgulva. De mért?

Figyelt kérdés

Lágy vízbe van a többi hallal együtt, és csak ez az egy sárgult meg. Eddig azt hittem azért, mert hogy nem csapvízbe van, de itt olvasom, hogy jó neki a lágy víz:

[link]

Szóval akkor nem tudom mi van vele.

A mozgásáról nem látszik hogy beteg, csak a színe fura.


2012. jún. 19. 13:16
 1/5 Platypus ***** válasza:
Le tudod fotózni? A zebradánióknál előfordul, hogy az ikrás nőstények kapnak egy aranyos beütést. Lehet hogy ez is hasonló. Egészségesnek tűnik a hal?
2012. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, ha megtalálom lefotózom.
2012. jún. 19. 19:00
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

A többi az kék, ez meg úszik a többivel együtt, mintha nem lenne semmi baja, közben meg már olyan sárga mint az Urophthalmoides. A kopoltyúja gyárilag piros valamennyire mindegyiknek, de ennek pirosabb mint a többinek. Nem tetszik. Beteg.

2012. jún. 19. 23:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Már annyira piros a kis kopoltyúja, mintha le lenne horzsolva, mintha vérezne.
2012. jún. 19. 23:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap cseréltem vizet, és ma megnyírom a növényeket, mert már nem látszódnak a halak. Ecsetalgát is találtam benne, a CO2-t feljebb kéne nyomnom hogy kidögöljön, de nem merem a halak miatt.
2012. jún. 20. 08:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!