Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez baj? Horgászat

Ez baj? Horgászat

Figyelt kérdés
Vettem egy előkét a fenekezőmre és ugye forgókapocs van az előke végén ahoz hogy hozzákössem a damilomra egy hurkot kell csinálni én egy horgász csomóval kötöttem a hurkot de tudom mozgatni a horgászcsomót rajta.Kifog lazulni?
2012. jún. 23. 08:43
 1/7 anonim válasza:
Úgy érted a kapocs kis gyűrűjén csúszik ide-oda a csomód? Nem baj az, sose fog mozdulatlanul rászorulni, az nem dolga. Nyugodtan csúszkálhat ide oda, sőt foroghat is, egyáltalán nem baj.
2012. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagy most h. megint elolvastam a kérdést, egy hurkot csináltál és annak a huroknak a végén mint az akasztófa kötél, mozog a csomó? azaz tágítható szűkíthető a hurok mérete? Mert ez esetben hz meg teljesen, hogy hurok se legyen, aztán máris az első hozzászólás lép életbe :)
2012. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ó köszi de ink fogtam és ujra kötöttem igy: [link]

Ez kicsit csuszkál a kis karikan d akk az ugy nem baj?

2012. jún. 23. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a csomót, hanem a "virbel csomó" (amit mutattál ott a legalsóval szoktam kötni) szerintem az a legegyszerűbb.
2012. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi csúszkál neked, nem szabadna csúszkálnia szerintem.
2012. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
semmi baj. Az a fajta hurok már nekem is mozgott. Az összefogott damilt kétszer húzd át a hurkon! Akkor nem fog mozogni:) Sok sikert!
2012. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. aug. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!