Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik hogy kifakulnak a...

Létezik hogy kifakulnak a halak meg a növények az akváriumban?

Figyelt kérdés
Az eddigi harsány színű növények és halak most elég fakó színüek lettek.Pedig vagy 8 féle eledel közül kapnak keverve+ a növényeknek folyékony táp és tabletta van betéve...
2012. jún. 28. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Halak a stressztől fakulhatnak ki, vagy a vízzel van valami gáz. Csinálj egy fél vízcserét, az a legegyszerűbb.
2012. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
Ebben a kánikulában szinte mindenhol gondok vannak, ahol nincs megoldva vagy a lakás, vagy az akvárium hűtése. De ha leírod az akvárium adatait részletesen, konkrétan is kereshetjük a baj forrását.
2012. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kiszívta a nap :P :D
2012. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg biztos meleg a vizük, tegyél rá ventilátort
2012. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A család szerint az állatok nem is fakultak ki,de a növények egyértelműen.A vízuk normálisan 25-26 fok most pedig 28,tehát nem egy nagy a differencia.

Lehet hogy a 15 wattos neon kevés?

Kipróbáltam hogy alufóliát ragatszottam köré,de akkor meg elkezdett alkásodni a levelek felülete azzala fonalas félével..

Eddig vasfa volt bent,de tegnap kiszedtem,hátha nem lesz akkor annyira savas a víz.

2012. jún. 29. 10:56
 6/7 AlBundy válasza:
A növényeket is táplálod valamivel? Megfelelő a CO2 szinted és egyéb vízkémiai értéked?
2012. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"+ a növényeknek folyékony táp és tabletta van betéve... "


Az értékeket 2 hónapja néztem,akkor rendben voltak.

2012. jún. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!