Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen kő 2:53-nál?

Ez milyen kő 2:53-nál?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch? feature=endscreen&NR=1&v=f_FZShX6IhI

2012. júl. 1. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2012. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Platypus ***** válasza:
Nem olyan kő, ami általánosan elterjedt az akvarisztikában. Pontosabban nem tartozik a sikeres, művésznévvel ellátott és direkt ilyen célokra forgalmazott kövek közé. A képek nem túl részletesek, de ennyi alapján azt mondom, mikrokristályos mészkő. És mint ilyen, nem szerencsés választás növényes akváriumba.
2012. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
értem esetleg valami hasonlót nem tudsz javasolni, olyat ami nem keményíti a vizet?
2012. júl. 1. 10:43
 4/19 anonim ***** válasza:

Hasonló talán az Ohco kő:

[link]

[link]


Aqua depóban árulnak Ohco köveket, így a képen nem látszik, de élőben vannak közte szép formák:

[link]

2012. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2012. júl. 1. 12:13
 6/19 A kérdező kommentje:
azt írtad vannak közte szép formák akkor ezek annak ellenére, hogy mesterségesek mind különbözőek egy adott csoporton belül is (értsd:okho stone 1,2,3...) ?
2012. júl. 1. 12:19
 7/19 anonim ***** válasza:

Az ohco szerintem nem mesterséges. A színük és a mintázatuk hasonló, de formára mindegyik más. Úgy kell válogatni.

Én pl egy ilyet vettem régen és ez is az:

[link]

2012. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ja értem de szerintem depon nincs lehetőség válogatásra...
2012. júl. 1. 14:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha az Aqua depóba elmész személyesen (XIV. Gizella út 28.) ott lehet válogatni a kövek közt. Én úgy csinálom ha szép követ keresek.
2012. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De ha a green aquába elmész ott is vannak szép kövek, de ott lehet hogy drágább, és ott még nem voltam mer az nekem túl messze van (kint van Törökbálinton).
2012. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!