Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumban mennyi...

54 literes akváriumban mennyi és milyen halat lehet tartani?!

Figyelt kérdés

Első akváriumom lesz szóval kezdő vagyok... XD

az akváriumom 54 litres lesz és egy fajból többet is szeretnék tartani :D garnélákat is szeretnék tartani. és egy hal fajból többet is.

Lehetséges ez?? :p



#akvárium #hal #garnéla #halfaj #ötvennégy liter
2012. júl. 2. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs, ezt nem tudtam kivédeni, van egy kis káosz! :D


Ha garnélákat is akarsz, akkor kis halakat rakjál melléjük, mert a nagyobbak megeszik. Pl egy csapat amandalazacot.

2012. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt nézelődhetsz

2012. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.~ köszi a linket de ezeket már láttam valami más link?? ;D
2012. júl. 2. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Akkor gondolom a diszhal.info-t is ismered.

Lehet, hogy itt találsz valamit: [link]

2012. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a garnélákat csak pici halakkal rakhatod össze. Kalászhalakkal is lehet. Csak mérd meg a csapvizet, hogy nálad milyen keménységű, és akkor díszhal infón meg tudod nézni hány NK van neked és abba mi mehet. Vagy pedig lágyítod a vizet. Azt is lehet és akkor több a választási lehetőség.
2012. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogy lehet megmérni??
2012. júl. 2. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha kezdő vagy akkor nem ajánlom, hogy lágyvizes halakat tarts. Tarhatsz pl. 10 darab amandalazacot VAGY endler guppit, és melléjük kb. 10 db red cherry vagy sakura garnélát. Az endler guppi egy elég szapora hal, úgyhogy inkább az amandát ajánlom. Ezek problémamentesen tarthatóak csapvízben :)
2012. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!