Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol van Budapesten a legolcsób...

Hol van Budapesten a legolcsóbb kisállat kereskedés?

Figyelt kérdés

Aranyhalat és vízinövényt szeretnék venni.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. júl. 9. 11:33
 1/6 anonim válasza:
hát a legolcsobb az mindenféle képpen a vatera:), örülnek ha megszabadulnak a sok kis haltól... érdemes körülnézni... én nemrég vettem 10db egéséges neonhalat 750ftért az állatkereskedésben meg kb 300ft 1 db...
2012. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ebben mi olyan nagy üzlet! Én állatkereskedésben, Budapest belvárosában 10db-ot 700Ft-ért veszek, 20db-ot meg 1200-ért!
2012. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antispecista ***** válasza:

Szia!


Az elottem valaszolok valaszaiban hasznalt nyelvezet ragyogo peldaja a fajizmusnak: "örülnek ha megszabadulnak a sok kis haltól.", "10db-ot 700Ft-ért veszek", stb.

Allatokrol, vagyis hozzank hasonlo erzolenyekrol beszelunk. Ne vegyel allatot! Nem arucikkek. Fogadj orokbe!

Ha tobbet szeretnel tudni a fajizmusrol:

olvasni - [link] (FB: [link]

Nezni - [link] (egy kb fel oras ismeretterjeszto film 8 kisebb reszre osztva temak szerint; magyar feliratos verzio is van Youtube-on); [link] (Alapmu! Masfel oras doku Joaquin Phoenix narraciojaval es Moby zenejevel, magyar felirattal)


Ciao! :)

2012. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ciao, az nem az előtted válaszoló volt, akitől idéztél.

A többit meg hagyjuk. Nyilván te olyan "jó" vagy, hogy soha még egy csótányt vagy szúnyogot se tapostál agyon...

2012. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antispecista ***** válasza:

Tisztelt 4-es!


Nem ertem miert ilyen indulatosan reagaltal az irasomra... Talan allatkereskedo vagy?


Ha figyelmesen elolvasod a valaszokat lathatod: az elottem valaszoloktol ideztem.


Csotanyt meg nem tapostam agyon (bar ettem), szunyogot mar csaptam agyon. Velemenyem szerint egy szunyog agyoncsapasa nehezen osszehasonlithato allatok kereskedelmevel, mert ugy gondolom jelentos kulonbseg van az arucikkent kezelt allatok es a rovarok kozt. Bar ketsegtelen, hogy nem art torekedni ez utobbiak eletenek nem kioltasara is.

Ha esetleg erdekelnenek nezopontom mozgato rugoi:

olvasni - [link] (FB: [link]

nezni - [link] (egy kb fel oras ismeretterjeszto film 8 kisebb reszre osztva temak szerint; magyar feliratos verzio is van Youtube-on); [link] (Alapmu! Masfel oras doku Joaquin Phoenix narraciojaval es Moby zenejevel, magyar felirattal)

Piz :)

2012. aug. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem trollkodni szeretnék, de akkor már az offolás mellett válaszolhatnál a kérdésre is azzal, hogy legjobb tudomásod szerint hol tud aranyhalat örökbe fogadni. Én még nem láttam halakat a "gazdit keres" rovatban, de ettől még nem biztos, hogy nincs ilyen.

Értem én az elhivatottságot, egyet is tudok érteni a céllal, de amit most csináltál, tisztelt Antispecista, az vakbuzgóságból elkövetett indulatos spamelés.


Elnézést a kérdezőtöl, hogy érdemben én sem járultam hozzá,de piszkálta a csőrömet a dolog. Igaza van a kollégának, örökbe fogadás a legjobb, de halmenhelyről még urbán legendákban sem hallottam.

2012. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!