Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell a tengeri csillag...

Mi kell a tengeri csillag tartásához?

Figyelt kérdés

Tengeri csillagot szeretnék tartani,mi kell hozzá?

Egyedül szeretném tartani.

Sose volt még halam,csak kisebb koromba aranyhal,de ennyi az összes.


2012. júl. 18. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsődlegesen tengervíz. Azt itt nálunk kissé nehéz beszerezni. Nem mellesleg, nagyon nehéz úgy beállítani a környezetet, hogy megfelelő legyen.
2012. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a meglepően értelmes válaszokat..nem az én szegénységi bizonyítványom..
2012. júl. 18. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mégis, milyen akvarisztikai választ vártál???????


Szerezz tengervizet! Ha sikerül, szólj, én is vennék. Én csikóhalat szeretnék tartani.

2012. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bamboochatheone ***** válasza:
Tengervizet nem veszünk hanem csinálunk. OZMO víz vagy desztillált víz+tengeri(!!!) só és sűrűségmérővel ellenőrizzük hogy mit kavartunk.
2012. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az akvaristák nem járnak hetente a tengerhez,hogy ki tudják cserélni a vizet.
2012. júl. 18. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:

A tengeri sót kilóra veszik, aztán ozmo vízzel keverik össze.


Linckia multiflora, ezt ma vettem (6-7 centis):

[link]

[link]

[link]


Még szokja a helyet.

Méret: max 15 cm

Étel: Dög, alga, törmelék

Akvárium: ~ 500 liter

Az ivarérettséget egyéves korban éri el. 2.5 millió petét bocsát ki. A lárvaállapot körülbelül 2 hónapig tart.


Nálam 200 literben van. Elég lassan mászkál, szerintem elég neki a hely, de nem kizárt, hogy később veszek nagyobb akváriumot.


Ilyen mini 1 centis fehér csillagom a 20 literesben is van valahol, csak most elbújt. Meg nőtt benne egy picike kígyókarú csillag, de most azt sem találom :/

2012. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2012. júl. 19. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!