Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy fekete tetrát összerakhato...

Egy fekete tetrát összerakhatom 5 guppy,2 mexikoikarfakúhal,3 páncélosharcsával,1 aranyhal 3 anci 5 neon, gyémántlazaccal?

Figyelt kérdés
hal, összerakhatom, guppy,

2012. júl. 22. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Úristen, hát ez jó nagy saláta! :)

Igen összerakhatod, sokkal már nem lesz tőle rosszabb az összkép.

Azért azt remélem tudod, hogy ez barbárság amit csinálsz, így nem lehet halakat tartani.

Se a társítás, se az egyedszám, se a tartási körülmények nem megfelelőek.

2012. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hány literben tartod ezeket a halakat? O.o
2012. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
100l
2012. júl. 22. 17:32
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy baj hogy ilyen sok fajta halat tartók egy akváriumban?
2012. júl. 22. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, ( de am. jobb ha egy fajtából van tíz, mint tíz különbözőből!) az, hogy a tetrának 15-28 fok az ideális, a neonnak 24C, az aranyhal, meg HIDEGVIZI hal.. :P Ez így nagyon nem jó.
2012. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*bocsi, a tetrának 25-28C-t akartam írni!
2012. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem javaslom az aranyhalat ebbe a listába. A nagy, szépséges farok uszonya miatt idegesíti, zavarja a többi halat. Aranyhalat csak aranyhalakkal szabad tartani. Kezdő akvaristaként hallgattam az eladóra, és úgy mint te, különféle kis halakkal összeraktam néhány aranyhalat. A történet vége az lett hogy az aranyhalak uszonyait tövig lecsipkedték, annyira hogy már alig tudtak úszni. Egész nap csípték, bántották őket. Szét kellett őket választani. Úgy hogy ma már csak aranyhalakat tartok, és két ancit. :) Az algázó hallak semmi gond nincs, jól kijönnek minden hallal. Szóval azt tanácsolom hogy az aranyhalat vedd ki a csoportból, ha nem akarsz vérengzést. /Egyik barátnőm is így járt mint én, de ott a szemét is kicsípték az aranyhalnak, és egy nap alatt vakon elpusztult. Halára csipkedték./
2012. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a dolog, de én nem tennék be oda aranyhalat. Mert "megsülne" ugyanis a hideg vizet kedveli.
2017. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!