Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szárított szúnyoglárva...

A szárított szúnyoglárva miert a legrosszabb, amit a halaknak adhatok?

Figyelt kérdés
sokan ezt irjak itt
2012. júl. 25. 14:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Emiatt lehetseges, h pipalnak?
2012. júl. 25. 14:23
 2/11 bamboochatheone ***** válasza:
Inkább amiatt pipálnak hogy gyenge a szűrés, kevés az oxigén, meleg a víz. Paraméterek?(akvárium mérte, szűrés típusa, vízcserék gyakorisága, milyen halak vannak benne és mennyi darab, növények fajtája?)
2012. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
50 literesben van ket kicsi vitorlas, 5 pancelosharcsa, egy anubias fiatal hajtassa es egy echinodorus bleherim, ami sajnos rothato felben van, talan a vilagitas miatt, mert csak 15 W neonom van.A szures 200l/h esa viz tenyleg meleg.Amugy ne szivassatok, kezdo vagyok,nemreg szeretem valakitol ezt az akvariumot.A vitorlasokat keszulok odaadni valakinek, ha megnonek.amugy ezek pipalnak, a pancelosokkal nincs baj.
2012. júl. 25. 14:31
 4/11 A kérdező kommentje:
jobb felszerelesre nincs most penzem.Gyakoribb vizcsere segithet, amig egy jobb szurot be nem szerzek?
2012. júl. 25. 14:36
 5/11 bamboochatheone ***** válasza:
Segíthet, de ez így nem állapot, mióta üzemel az akvárium? A vitorlásoknak minél előbb találj helyet mert nekik 3szor ekkora hely kellene. Mennyit olvastál mielőtt akváriumozni kezdtél?
2012. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sok mindent olvastam, kicsit sok info az elejere...es mondom:az akvariumot halastol kaptam valakitol....meg akkor is erdekel az akvarisztika, ha azzal kell kezdjem, h elajandekozom a halaimat, mert kicsi nekik az akvarium
2012. júl. 25. 14:47
 7/11 A kérdező kommentje:
3 napja uzemel amugy
2012. júl. 25. 14:53
 8/11 YourDestiny ***** válasza:
Akvarista.hu, kezdeti lépések és szűrés e-könyv. Minden össze van szedve. A szűrés borzasztó, a kétszerese kéne. Ez lesz a gond. Így nem sokáig fognak élni...
2012. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bamboochatheone ***** válasza:
3 napja? Úristen, ez még egy kezdőtől is sok volt.
2012. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 YourDestiny ***** válasza:
Na igen, azért reméljük arról van szó, hogy a halak jöttek 3 napja, és előtte járt 2-3 hetet az akvárium...
2012. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!