Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sok 30 litrebe egy arany hal...

Sok 30 litrebe egy arany hal egy kék furámi 2 neon hal 2 páncélos harcsa egy anci egy vitorlás meg 3 amano garnéla?

Figyelt kérdés
szerintem nem.tiszta hülyeségeket irnak.nagyon jol értzik magujat!!44!
2012. júl. 25. 14:50
1 2
 11/14 Platypus ***** válasza:
A kérdező vagy troll, vagy állatkínzó, és mindkét esetben gáz, hogy büszke magára.
2012. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mivan? Vitorlás? Anci? 2 neon? és aranyhal? Halászlének is sűrű lenne. Szerintem fiúk menjünk parlamenti közvetítést nézni. Vagy szerencse kereket! Dekár hogy már egy ideje nincs dallas.

Jó tényleg nehéz erre bármit is írni. Főleg hogy nem tudom a "hülyét" milyen "J" vel írják.

Hogy a kérdéshez is hozzászóljak.


Fiam!! Mi csórók vagyunk. Nálunk az akvarisztikában zacskóban kapjuk a halat. Azért, hogy ne a megfelelő életfeltételeit biztosító akváriumot vigyük el a boltig.

Elhiszem hogy te a puccos akvarisztikádban 30 literes kancsóban kaptad, de attól még ne felejtsd el kiönteni mikor hazaérsz, abba az akváriumba, amely a megfelelő életkörülményeit tudja biztosítani a halaknak. Az aranyhalról tudtad hogy majd félkilósra nő meg? (egészséges körülmények közt) Gondolom ahogy azt sem tudtad hogy a vitorlás meg tenyérnyi nagy lesz, és kb 80-100LIter a terület amit ő folyamatosan véd. (és akkor még nem úszott sehová) És azt tudtad hogy a neon ból minimum 8-12 darab kell ahhoz hogy jól érezze magát, és az 1 méter széles úszótér is van hogy kevés neki? Élnek még a garnélák? Már csak azért mert ha igen akkor a vitorlásod még elég picinyke. Páncélos meg anci... Mit csináljak veled te gyerök.?

2012. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
csak hogy ne indítsak újkérdést 55 literbe sok egy aranyhal 2 neonhal 3 betta hím 10 pandaharcsa 5 red cherry 4 amano 3 márvány rák 1 kékbálna 2 fehércápa egy albatrosz meg 1 zairáf ?
2012. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Acplinth válasza:
Suép volt 12-es! :) Hat éve foglalkozom akvarisztikával de ilyen ökörséget még nem hallottam mint ez a 30l-es dolog....max. egy hetet adok...
2012. okt. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!